SDH Svatoslav

"Požární sport je netypická činnost, po které se nechodí do důchodu z toho důvodu, že má člověk dojebané klouby, ale játra."

2011

Myslibořice (TL) - 26.6.

V neděli 26.6. jsme vyrazili společně s klukama na další kolo Třebíčské ligy do Myslibořic. Ligu pořádaly Myslibořice tento rok poprvé. Na tento závod dorazilo 25 družstev mužů a 5 družstev žen.

Kombinace terčů ze Sokolí a větru z pozaterčů dnes nesliboval nějakou parádní podívanou. Hodně družstev (alespoň ze začátku soutěže) poslalo vodu dopředu jako obvykle a nedotažení až na čáru zapříčinilo N nebo hodně vysoký čas. Vítězem soutěže se stali kluci z Výčap s jedinou 18tkou na obou terčích a to 18,63. Druhé místo obsadili kluci z Jakubova za 19,24 a trojici doplňuje Želetava za 19,26.

Naši kluci se postavili na start jako 24. Útok rozběhnutý slušně, ale bohužel po problémech na pravém proudu výsledné N.

Po rychlém zkrácení dráhy přišel čas na nás. Cca kolem 16té hodiny. Domácí holky rozběhly první útok parádně, bohužel ale levý terč nebyl sražen z první vody a hledat díru v záplavě vody, kde nebylo vidět vůbec nic opravdu nejde. Výsledný čas 24,46 a celkově 3. místo.

Druhé na startu my. Taky jsme zvolili taktiku natáhnout, takže holky vzadu nepošlou žádnej 15tkovej výstřik. Na koši tentokrát místo dovolenkující se Zorky Ivča. I přesto, že ho skoro rok nedržela v ruce, pořád ho umí pod 5 vteřin :). Výstřik cca 16,82, sraženo 18,41 (17,58 LP) :), takže určitě spokojenost.

Určitě jsme čekaly co předvedou holky jezdící extraligu, několikanásobné vítězky Znojemské ligy, holky z Vítonic. Útok rozběhlý parádně, první terč (nejrychlejší terč dne) za 17,02 ale po prostřiku na levém proudu výsledný čas 21,23.


Hornice dokončily v čase 28,52, Radonín po problémech na béčku do mašiny výsledné N.

Po posledním odběhnutém útoku byl během chviličky nástup. Pořadatelům patří obrovská pochvala za tuto soutěž, ať už ve spádu, který měla (žádné zbytečné natahování a zdržovačky), tak v cenách, které si troufnu říct NIKDE na TL nebyly (za první místo v ženské kategorii jsme si odvezli mimo jiné velký sud piva).

Bylo to parádně strávené odpoledne, které jsme ještě trošku protáhly a poseděly s domácími :).
- peťa-


fotky:
video:
Žádné komentáře
 
poslední aktualizace: 11.8.2011; stránky optimalizovány pro Mozilla Firefox