SDH Svatoslav

"Požární sport je netypická činnost, po které se nechodí do důchodu z toho důvodu, že má člověk dojebané klouby, ale játra."

2011

Memoriál V.I. Lenina - 16.4.


Odložený závod aneb Jedeme na Lenina!!!


Tak a je to tady!!! Sraz u hasičky cca o půl 6, všechno nabalit (a hlavně nic nezapomenout) a uháníme směr Široký Důl. Bohužel padla hromadná doprava autobusem, a tak se rolí řidiček musela zhostit Zorka s Eliškou. Cesta v pohodě, jenom nám věčně do cesty kecala GPS, která pořád řvala Zpomal! Zpomal! (nevím teda jak v autě u Elišky…)  :D Na místo jsme dojely po 7., tudíž místa na parkování bylo habaděj. Tímto zdravím kluky z Čačateamu, kteří parkovali hned vedle, a se kterými jsme si opravdu užili zábavu a doufám, že jsme se neviděli naposledy ;)

Teď k samotným útokům. V ženské kategorii se blýskly holky ze Sychotína, které zaběhly vítězný útok za 17,06 (nový rekord dráhy). Opravdu krásný útok – zajímalo by mě, jaké časy budou holky běhat tuto sezónu, když první útok sezóny zaběhly za tento famózní čas. Holky z Vitíněvsi už několikrát ukázaly, že umí a dnes to jen časem 17,19 potvrdily. Třetí skončily loňské vítězky – holky z Radikova za 17,39 (první terč sražen za 16,81). V první desítce se dále umístily: Bartovice, Výčapy, Krásná Ves, Ivanovice na Hané, Dvorce, Benešov u Semil a desítku uzavíráme my.

Se startovním místem 15. jsme se postavily na vrchní dráhu. Start klapl tak jak má, a holky zezadu poslaly taky ideální vodu. Bohužel jsme s Eliškou vepředu trochu krotily hadice, takže jsme si terče pěkně poumývaly.. Výsledný čas 19,41 (18,26) jsme nebraly jako nějakou velkou slávu, ale ani jako velkou ostudu – vždyť loni se na začátku sezóny nedařilo a nedařilo, na první čas pod 20 jsme čekaly téměř měsíc… O to víc jsme byly překvapené, že s tímto časem jsme byly celkově desáté. Díky klukům z Benetic za půjčení mašiny a díky klukům z Urbanova za půjčení savice :).

V mužských útocích bylo, troufnu si říct, na rekordních 34 útoků s výsledným „N“. Vítězství ob rok obhájili kluci ze slovenské Zbory, druhá Olešná a třetí Stará Říše. Čtvrtá skončila Nevcehle, která se letos dala dohromady v obnovené sestavě a udělala tím radost nejednomu člověku :).

K Leninovi sluníčko nepasuje, a proto jsme nikdo nepočítal s tím, že bychom měly do tašek mimo teplého oblečení přibalit i opalovací krémy… No a tak jsme dopadly, jak jsme dopadly… Přebrat ceny (to předávání si stejně po celou ženskou kategorii nejvíce užíval „Lenin“, který taky naši Anet ne a ne pustit :-D ) a nezbývá než unavené uhánět k domovu.

Až na ty spálené obličeje Lenin jako vždy nezklamal a nezbývá než se těšit na další ročník :).

 
-peťa-


fotky:


Žádné komentáře
 
poslední aktualizace: 11.8.2011; stránky optimalizovány pro Mozilla Firefox