SDH Svatoslav

"Požární sport je netypická činnost, po které se nechodí do důchodu z toho důvodu, že má člověk dojebané klouby, ale játra."

2011

Jakubov (JOL) - 18.6.

Takže jakýpak copak, přeci nebudeme sedět celý víkend doma, a tak jsme vyrazily něco kolem půl 12. směr JOL do Jakubova.

Stejný záměr jako my mělo i 25 družstev mužů a 12 družstev žen. Počasí nic moc, ale aspoň že nepršelo (alespoň po dobu soutěžních bojů), jak původně televizní rosničky předpovídaly.

V mužské kategorii by to vypadalo úplně jinak, když by se hrálo na jeden terč. Pravidla jsou ale jiná a tak se vítězi stali s jedinou sedmnáctkou kluci z Dolních Němčic za čas 17,70, druhá skončila Olešná s časem 18,13 a trojici na bedně doplnili kluci pravidelně jezdící Žďárskou ligu z Hlubokého za 18,17.

Ženskou kategorii jsme s jedinou sedmnáctkou vyhrály my :) a konečně jsme si tedy trochu opravily na Jihlavské Open lize reputaci. Stejně jako na Žďáru se nám i na Open loni moc nedařilo. Konkrétně jsme zaběhly útok s vyrovnanými sestřiky za 17,93 (17,92 LP). Ještě jednou díky Danči z Trnavy za výpomoc na  pravém proudu.

Druhé místo i přes zásek na rozdělovači obsadily holky z Rozseče za 18,75 a třetí skončily holky z Jindřichovic za 19,52.

Finále na 2B vyhrálo Hluboké za 14,99.

Na závěr nezbývá než přebrat ceny, vyfotit na bedně a uhánět před deštěm směrem k domovu.

-peťa-

fotky:

 
Žádné komentáře
 
poslední aktualizace: 11.8.2011; stránky optimalizovány pro Mozilla Firefox