SDH Svatoslav

"Požární sport je netypická činnost, po které se nechodí do důchodu z toho důvodu, že má člověk dojebané klouby, ale játra."

2011

Chlum (TL) - 5.7.

Další kolo Třebíčské ligy zavítalo již tradičně na 5. července na Chlum. V mužské kategorii se sjelo 29 družstev, v ženské 6 týmů.

    S menším zpožděním zahájilo soutěž B-družstvo domácích, po problémech na levém proudu s časem 60,60. Jako druzí se za startovní čáru postavilo naše „zkušenější“ družstvo mužů. Košík tentokrát zrovna nesednul, ale voda poslaná dopředu byla akorát do zákleků proudařů, i když napravo pozdější výstřik. Výsledný čas 19,91 ale na body tentokrát nebyl, stačil na 18. místo.

Vyzkoušet Třebíčskou ligu vyrazil i náš nový B-Team. Kluci teprve začínají a uvidíme, jak jim to půjde – Chlum byl jejich druhá soutěž a dokončili v čase 23,06 (PP 20,29).


    První pětka v mužské kategorii: Páté Hornice s časem 18,37, pro mě docela překvapení, hlavně potom, co se jim podařilo vyhrát finále :). Brambory brala Kamenná za 18,32. A první tři příčky 17-kové časy – Moravské Budějovice za 17,98, druhý Jakubov 17,93 a výhra patří Výčapům za 17,51.

V ženské kategorii zahajovaly domácí. Nevím, co se přesně stalo, ale levá proudařka zřejmě dál od terčů.. Vpravo sraženo 19,55, ale nalevo se stříkalo a stříkalo a sraženo až v čase 57,05. To ještě nikdo netušil, že náš útok bude vypadat podobně :)).

Tentokrát si dovolenkovala Peťa, a tak nám na levém proudu zaskočila Janča z Předína a tímto jí ještě jednou moc děkujeme :). Jak to tedy vypadalo: Na základně se nám obě proudařky trochu zdržely, Mirečka na rozdělovači to komentovala tím, že na kopečku byla první ;)… Ale holky to pak rychle doháněly.. Jenže tohle menší zdržení pak u Janči znamenalo zamotané céčko a pěkný kus od terčů. Eliška sraženo 18,50, Janči pomohla dotáhnout Anet a taky jsme dokončily! V čase 40,29, ale počítá se :). A to nikoho nenapadlo, jaké „úžasné“ časy budou padat dál ;).


Po nás na startu Přibyslavice, holky taky daleko od terčů – to ten osudný Chlumský metrový „kopeček“ :)). Ale povedlo se jim srazit rychleji než nám, výsledný čas 37,41 tentokrát znamenal 3. příčku.

U Myslibořic měla problémy také levá proudařka, výsledný čas 24,27 a 2. místo.

Předposlední na startu Výčapy. Při pohledu na výsledkovou tabuli jim asi bylo jasné, že stačí jít zajištěný útok :). Taky že ano – s přehledem 18,23 a 1. místo.

Dolní Smrčné – levá proudařka nezapojený spoj (ty levé proudy byly celkově nějak zakleté :)) – po dokončení 43,26, 5. místo.

My jsme nakonec obsadily 4. místo a putují k nám alespoň 3 body :).

- zorka-

fotky:
Žádné komentáře
 
poslední aktualizace: 11.8.2011; stránky optimalizovány pro Mozilla Firefox