SDH Svatoslav

"Požární sport je netypická činnost, po které se nechodí do důchodu z toho důvodu, že má člověk dojebané klouby, ale játra."

2010

Netín - ŽL 23.5.

Třetí kolo Žďárské ligy nás zaválo do Netína, kde se nám vloni moc líbilo, až na ten výkon :). Sestava pro dnešní závod byla stejná jako doposud, stále se učící Anet na béčkách opět zaskočila Zorka. Marťa s Ivčou se rozhodly na závody dorazit až na ženskou kategorii, a tak se stalo, že jsem na závody vyrazily jen jedním osobním autem. V řízení s vlekem si dala premiéru Peťa a zaslouží si pochvalu :).

Když jsme v Netíně rozbalily náš zakladní tábor a zdlábly výborné palačinky, které už asi budou nadobro patřit k závodům ŽL, jichž se účastníme. Vysvitlo i sluníčko a mohlo se koukat na závody.


V mužské kategorii přijelo o body zabojovat 26 týmu. Bylo se na co koukat a nejlépe dopadly Lavičky 17,19, Maršovice 17,86 a Benetice - kluci měli trochu smůlu, jelikož jim bouchlo béčko, ale oba proudaři stihli srazit z první vody, takže rovných 18 a třetí místo. Dále do finále postoupilo ještě Hluboké 18,29 a Stanoviště 18,55.

V ženské kategorii přijelo 17 týmů. Na bedně se nakonec umístil Sychotín 17,89, Olší 18,15 a Lhotky Team 18,39. Do společného finale opradvu o vlásek nepostoupily domáci holky z Netína s časem 18,40.

 A jak že jsme to vůbec dopadly my? My jsem si krásně rozběhnutý útok zakončily nazapojenou proudnicí. Marťa chudák skončila od hlavy až k patě mokrá, ale po ubrání plynu a zavření kohoutu na rozdělovači přece jenom zapojila a my svůj útok dokončily v čase 36,01. A ještě jsem nakonec litovaly, že jsme to trochu neprotáhly, protože holky ze Zbraslavi, kterým se útok nepovedl ještě o něco víc jak nám, dostaly opravdu krásný dort, na který se nám všem sbíhaly chutě :).

Jinak v Netíně, jako loni, naprosto super závody. Tak snad nám zbyde jenom doufat v to, že se naše smůla na místní dráze nepotáhne na tak dlouho jako klukům z Benetic. Ti podle svých slov asi 5 let na této dráze nedali normální čas. My to zase za rok zkusíme prolomit :).

- lenka-

výsledky


fotky:
 
Žádné komentáře
 
poslední aktualizace: 11.8.2011; stránky optimalizovány pro Mozilla Firefox