SDH Svatoslav

"Požární sport je netypická činnost, po které se nechodí do důchodu z toho důvodu, že má člověk dojebané klouby, ale játra."

2010

Čikov - 5.6. ŽL

  Po propršeném týdnu, kdy na naší dráze stála místy voda, jsme se trošku s obavou vydaly na 4. kolo Žďárské ligy do Čikova. Od rána svítilo sluníčko a vše napovídalo tomu, že bude na závodech na co koukat. Na dráze bylo sice deštivé počasí znát, ale pořadatelé se snažili.

 V mužské kategorii přijelo o vítězství zabojovat 25 mužstev. Dopadlo to následovně: Stanoviště 18,04, Maršovice 18,10 a Hluboké 18,23.


 My jsme ještě v pátek neměly jistou sestavu. Zadek jako vždy Ivča koš, Kaťa savice, já stroj, na B se vrátila odmaturovaná Anet, rozdělovač Mirka. Jen na proudech trošku zmatek :). Dvě z našich současných tří proudařek hlásily zdravotní komplikace. Marťa se zády a Peťa se neustávajícím kašlem. Na tréninku to holky zkusily rozchodit a každá nějaký ten útok odběhla. Nebylo sice úplně jasné, které bude v sobotu hůř, a tak se rozhodlo až ráno. Nakonec na pravém proudu Marťa a na levém si s námi dala svou letošní závodní premiéru Eliška. Peťa nás přijela na závody podpořit a společně s trenérkou a náhradou skoro na všechno Zorkou zažívaly infarktové stavy mimo dráhu :).

První letošní ulitý start má na svědomí Mirka, ale na podruhé už jsme odstartovaly správně :), základna sedla všem. Menší zádrhel byl u mě, kdy se savice teplem zkroutila jinak, než měla. Kaťa tím pádem narážela mimo gumu, ale i to bravurně zvládla, voda trošku pomalejší. Na proudech již dost rozběhaná dráha nedovolila Elišce zakleknout, tak jak by chtěla, ale i vsedě sraženo za 20,14, Marťa byl o chviličku rychlejší 19,61. Tímto časem jsem v konečném pořadí obsadili 5. místo.

Celkem se soutěže zúčastnilo 16 družstev žen a na stupních vítězů Netín podporovaný opravdu velkým fanclubem 19,05, Heroltice 19,27 a Lhotky 19,63.

-lenka-

výsledky


fotky:
 
Žádné komentáře
 
poslední aktualizace: 11.8.2011; stránky optimalizovány pro Mozilla Firefox