SDH Svatoslav

"Požární sport je netypická činnost, po které se nechodí do důchodu z toho důvodu, že má člověk dojebané klouby, ale játra."

2010

Benetice - okrsek 30.5.

Prokletý okrsek :)

Letošní okrskovou soutěž pořádaly Benetice, z čehož jsme byly od začátku lehce nervozní. Ještě nikdy se nám v Beneticích na dráze nepodařil dobrý útok, a to ani na tréninku a to už jsem jich tam docela dost odběhly. Takže nervozita byla na místě. Aby toho nebylo málo, celé dopoledne ne a ne přestat pršet, takže se dalo čekat hodně bahnivé odpoledne.

Okrsku se nakonec účastnili za Benetice muži, ženy a zahambit se nenechali ani místní hokejisté, kteří také poskládali tým. Svatoslav reprezentovali muži, ženy a děti, které přijely ukázat, že nás přece jenom do budoucna bude mít kdo vystřídat. V mužské kategorii ještě svojí obec reprezentoval tým z Horních Vilémovic.
 

I přes neustávající mrholení jsme se rozhodli jít dvoukolově. Domácí si hned prvním útokem zajistili vítězství. Bez chyby provedený útok zakončili časem 17,69 (snad jsem to vyzjistila správně). Naši kluci bojují s časem a ne a ne se sejít na trénink. Bez tréninku myslím překvapili i sami sebe, povedeným útokem s časem 19,85. Benetice HC s menším zádrhlem na pravém proudu taky první kolo dokončili. Horní Vilémovice zradila půjčená technika a nefungující pojistka na rozdělovači znamenala N.

Druhé kolo znamenalo pro Benetice opět pěkný čas. Naši kluci předvedli, že první útok nebyl jen náhoda a útok zakončili opět časem 19,85. I další dva týmy své útoky úspěšně dokončily.

Po zkrácení dráhy jsme šly na řadu my. Holkám z Benetic se povedl velice pěkný útok a tím nám nasadily laťku pěkně vysoko. Základnu jsme nachystaly a šlo se na věc. Slabší chvilku si tentokrát vybral zadek. Trošku rozpačitou naběračkou (Ivča si chtěla vyzkoušet koš ze země ;) ) a já jsem potrápila naší Máňu chvilkou práce bez vody. S šíleným časem, ale útok dokončen.

V druhém kole Benetice opět pěkný čas a my, jak jsem si chtěly zpravit reputaci, tak jsme ukázaly N a šly motat „suché“ hadice. No co :), my tu Benetickou trať jednou pokoříme. Těžko říct, kdy to bude, ale jednou to přijít musí :).
 

Naše děti předvedly pěkný útok na jistotu, kdy jim ovšem pan rozhodčí mávnul konec útoku ještě před sražením druhého terče. Při druhém pokusu selhala technika, nevydrželo navázaní béčkové hadice. Do třetice se jim podařil pěkný útok za něco málo přes 17 vteřin.
 

Co k okrsku dodat - za rok u nás už to snad vyjde! :)

-lenka-


fotky:
 
Žádné komentáře
 
poslední aktualizace: 11.8.2011; stránky optimalizovány pro Mozilla Firefox