SDH Svatoslav

"Požární sport je netypická činnost, po které se nechodí do důchodu z toho důvodu, že má člověk dojebané klouby, ale játra."

2009

Tento týden byla pauza od ligových závodů, proto jsme hledaly kde blízko v okolí bude nějaká soutěž. Narazily jsme na pozvánku do Dolního Smrčného a volba byla jasná.
Jelikož se předpověď meteorologů vyplnila téměř 100% (pršelo a pršelo), daly jsme bojovku u hasičky zda jet či nejet. Skóre 5:2, takže jelo se :).


Radonín, Hvězdoňovice aneb zase 18-ky :( :)

Po rozježděném minulém víkendu se nám nechtělo zahálet doma a vyrazily jsme na Open ligu do Radonína. Kluci se nakonec nesložili, a tak jsme vyrazily samy, nejsme přeci žádný béčka - zmákneme to i bez kluků. I přes zařeknutí Lenky po minulém roce, že ji sem nikdo nedostane (běžela od mašiny a doháněla proudaře :) ), změnila názor, protože Radonínští vyměnili gumovou základnu za betonovou, a tak hurá na závody.
Náročný víkend :)

Už loni jsme se vydaly na „soustředění“ za našimi známými a příbuznými do Hrotovic :). Letos jsme to samozřejmě musely zopakovat a v pátek po obědě jsme vyrazily směr Hrotovice. Že to bude náročné, jsme tušily, ale kluci nás chtěli zapojit do soutěžení už v pátek :).. Závody pátek, sobota, neděle?? Cajk :)..
Po sobotním tréninku, kdy nám vylítlo béčko z mašiny a ulomil se zub na půlspojce z mašiny, měli kluci hodně práce dát večer všechno dokupy :).
Litovany jsou od nás necelých 50 km, vercajk byl v cajku a tak nebránilo než jet otestovat litovanský kopec.


Domácí soutěž - Spokojenost vs. Zklamání

Sedmé kolo Třebíčské ligy se konalo tentokráte u nás :). Sjelo se docela dost družstev, 19 mužů a 5 žen.

 
Další kolo Třebíčské ligy nás vyslalo jen 5 km od naší rodné vísky do Čechtína, takže jsme mohly vyrážet nezvykle pozdě a to ve třičtvrtě na 1. Už když jsme odjížděly od nás, začalo poprchávat a po cestě se to změnilo v déšť, který ustával na samotném konci soutěže. Ale to už nám bylo celkem jedno, protože i nepromokavé bundy takový nápor vody nezvládly a staly se z nich promokavé :). Naštěstí podle posledních informací toto deštivé odpoledne přežily všechny z družstva ve zdraví.
Další kolo okresní ligy se tento týden konalo v Petrovicích. Dorazilo sem 17 družstev mužů a 6 družstev žen. Zdá se ale, že Třebíčskou ligu jezdí snad čím dál míň družstev :(.. I když konkurence je pořád velká :).
Po propršeném týdnu, kdy se tréninkům opravdu moc nedalo (spíš ani nemohlo - ve čtvrtek se nám trochu rozlil potok) jsme vyrazily na čtvrtý závod třebíčské ligy, tentokrát na sousední Chlum. Trať až nad očekávání suchá a o počasí ani nemluvě. Tento týden první den, kdy vůbec nezapršelo :).
V neděli 28. června jsme vyrazili do Kněžic, kde probíhalo 6. kolo Jihlavské Open ligy. Vzhledem k deštivému počasí, jaké bylo celý týden, se tréninkům opravdu moc nedalo. I dnešní počasí žádný zázrak, ale až na pár kapek bylo relativně hezky.
Závodní víkend - úspěch versus neúspěch

V sobotu 13. června jsme vyrazili i s našima klukama na okrskovou soutěž do Čechtína. Pro kluky to byla letošní premiéra na závodech. Po docela radikální změně v sestavě a v přístupu k tréninkům šli kluci hoodně do sebe :).
1  
2  
3  
 
poslední aktualizace: 11.8.2011; stránky optimalizovány pro Mozilla Firefox