SDH Svatoslav

"Požární sport je netypická činnost, po které se nechodí do důchodu z toho důvodu, že má člověk dojebané klouby, ale játra."

2009

Trnava - okresní liga 10.5.

Na první závody Třebíčské ligy jsme vyrazily do Trnavy. Tentokrát ale bez jedné proudařky, která se léčí, takže nám na pravém proudu zaskočila Danča z Trnavy a vlevo si zaběhla Peťa. Danči moooc děkujeme :). Taky patří zmínit, že celé družstvo bylo mírně handicapované - z intenzivního tréninku v týdnu ;). Nechyběla ani ortéza na koleno.

Sjelo se celkem 21 družstev mužů a 8 družstev žen.

Mužskou kategorii zahájili domácí  a hned na začátek nasadili vysokou laťku :). Čas 17,02 se do konce soutěže nepodařilo nikomu překonat.

Celkem padlo pět 17-ek a do finále postupovali kromě Trnavy ještě Urbanov, Litovany, Předín a Dolní Němčice. Výhru si s krásným časem 16,85 oprávněně zasloužili domácí :).

Počasí přálo celé odpoledne, spíš bylo až moc teplo :). Vůbec se nám nechtělo do dresů :).

Ženskou kategorii odstartovalo družstvo Výčapy „Q“, které se předvedlo s časem 17,02. Skoro do konce soutěže byly ve vedení. Ale jak se říká - to nejlepší nakonec :)! Na Třebíčsko k nám zavítaly holky z Nevcehle. Výsledný čas 16,41 a vlevo 16,25!

A co my :)? Při chystání základny panovaly trochu zmatky, mašina pořád nebyla na tom správném místě… Holkám se ji pak ale podařilo posunout - chlapi nějak chyběli :). Na startu nás čekal p. Svoboda. Spoje sedly, jen já jsem se zdržela na tom třetím a pozdě vyběhla.. Mezitím už šla voda, takže tentokrát jsem béčko nějak neudržela :). Ale Mirka to na rozdělovači zvládla a výstřik jsme měly v poměrně rekordním čase (na naši mašinu) - 17,35. Danča srazila okamžitě, u Peti malé zaváhání, ale s výsledným časem jsme byly spokojené. Na začátek sezóny: 19,16 a konečné třetí místo po Nevcehli a Výčapech. U základny nás tedy rozhodčí trochu zmátl tím, že čas byl 18,16, bohužel špatně viděl ;). Ale příště by to ta 18-ka mohla být :))! Uvidíme, zatím máme totiž ve družstvu dvě maturantky, které se musí příští týden pilně připravovat, takže si opět budeme muset někoho vypůjčit.

-zv-

fotky:

 

výsledky

 

 

 

 

 

Žádné komentáře
 
poslední aktualizace: 11.8.2011; stránky optimalizovány pro Mozilla Firefox