SDH Svatoslav

"Požární sport je netypická činnost, po které se nechodí do důchodu z toho důvodu, že má člověk dojebané klouby, ale játra."

2009

Telč - 5.9.

Už desátým rokem se letos v Telči na náměstí mohl konat souboj družstev v požárním útoku. Loni jsme se byly s holkama jenom podívat, ale protože se nám tam moc líbilo, trochu jsme zapracovaly a pro letošek jsme si tady mohly zaběhnout i my :).
Už dva týdny jsme si na proud "zaškolovaly" Elišku z Budíkovic. Eliška je takový univerzální náhradník pro všechna možná družstva :) a my jsme byly rády, že si s námi zaběhne.

V pátek před Telčí ale padla ještě jedna změna v sestavě. Lenku si na stroj totiž půjčily holky z Trnavy a já tak tentokrát nastoupila na její post. To zřejmě způsobilo nějaké zmatky, protože jsme byly podezřívány, že naše strojnice běžela 2x a dokonce prý i proudařka :)) - myšleno my a Trnava! To se ale po shlédnutí záznamu okamžitě vysvětlilo ;).

Do Telče dorazilo v ženské kategorii 27 týmů. Největším favoritům se dnes úplně nezadařilo a na začátku soutěže nepadaly ani nějaké nízké časy.. Na kostkách to prostě klouže :), a to hlavně vpředu u terčů.. My jsme šly na start jako 18. Byly jsme domluvené mírně počkat s vodou a před výstřikem holkám trochu ubrat, aby to s nimi nemávalo :). Takže 17-kový výstřik na levém proudu, sraženo 18,83, zato na pravém proudu výstřik minimálně o vteřinu déle, jen stále nechápeme proč, a výsledný čas 20,23... Ten nakonec nebyl nijak špatný a umístily jsme se do první třetiny :-P. Ještě před soutěží jsme říkaly, že za čas okolo 20 budeme rády :). Za výsledné 9. místo jsme dostaly 5l vína a ještě nějaké drobnosti :).

A co Trnava s naší Léňou :)? Trnava dorazila na poslední chvíli, ale stihla to :). Dá se říct - přijela, běžela a zvítězila :)! Holkám se povedl krásný čas 18,32 na obou terčích a bylo z toho jasné 1.místo! Na stupních vítězů ještě týmy z Blanenska, druhý Sychotín 18,48 a třetí Žernovník 18,52.

-zorka-

několik fotek:

 

výsledky

 


Poslední komentáře
14.06.2013 21:12:27: ReerVormpeews xaikalitag isonentaigo http://usillumaror.com - iziananatt PreenCeni http://gussanngho...
 
poslední aktualizace: 11.8.2011; stránky optimalizovány pro Mozilla Firefox