SDH Svatoslav

"Požární sport je netypická činnost, po které se nechodí do důchodu z toho důvodu, že má člověk dojebané klouby, ale játra."

2009

Netín - Ždárská liga 24.5.

V neděli 24.5. jsme s holkama vyrazily na soutěž zařazenou do Žďárské ligy do Netína. Netín je od nás zhruba 20 km, takže jsme nejely zase tak daleko.
Krásná rovinatá trať slibovala nádherné časy, ale bohužel těžké litavské terče tomu nedaly ve většině případech za pravdu. Sjelo se 28 družstev mužů a 13 družstev žen.
Po premiéře se stavěním stanu (který jsme vyhrály loni v Beneticích), jsme sledovaly mužské útoky. Jedinou 17tku a tím i vítězný čas toho dne zaběhla Litava A. Klukům z Benetic se bohužel nedařilo sestřelit levý terč a tím čas 32,63 (Waša napravo už 18,20). Z našich končin sem zavítali i vítězové třebíčské ligy Budíkovice a obsadili s časem 18,96 sedmé místo :).

My se na start chystaly ze třetího místa. Sestava stejná jako ve Výčapech až na proudy. Peťa opět na levém a na pravém Marťa. Bohužel po překročení startovní čáry se Lenči rozpadl céčkový spoj. Po odstartování se zdržela se spojem a tím jsme měly i pomalejší vodu. První terč sražen v čase 21.05, Marťa trochu prostříkala a náš výsledný čas 23.64 :( stačil na 8. místo.

Snad jsme si už letošní smůlu vybraly a příště se konečně zadaří.

Po ženském kole následovalo finále. Finále bylo spojeno ženy + muži dohromady. Tento způsob finále se nám moc líbil, přeci jenom mnohem lepší jít takto dohromady, než zvlášť muži na 3B útoky, pak finále na 3B a po zkrácení trati ženy a ženy finále.

Ve finále vyhráli muži z Laviček a ženy ze Sychotína.

Teď máme 2 týdny pauzu, snad se nám podaří doladit formu a na další závody pojedeme asi až 13. června, a to na náš okrsek do Čechtína.

-pc-

fotky:

 

výsledky

 

 

 

 

 

Žádné komentáře
 
poslední aktualizace: 11.8.2011; stránky optimalizovány pro Mozilla Firefox