SDH Svatoslav

"Požární sport je netypická činnost, po které se nechodí do důchodu z toho důvodu, že má člověk dojebané klouby, ale játra."

2009

Myslibořice - noční závody 22.8.

Noční soutěž v Myslibořicích aneb Historicky první DOUBLE!!!

S úderem osmé hodiny jsme i s klukama vyrazili směr Myslibořice. Od nás zhruba 40-ti kilometrovou cestou nás provázel déšť, chvílemi jsem si říkala (myslím, že ne sama) co tu vlastně budeme dělat…
Přes toto deštivé počasí dorazilo 11 mužských družstev a jako odpoledne, 3 ženská družstva (včetně nás :)).

Běhalo se na fotbalovém hřišti, náběh z trávy, pod základnou beton. Terče docela těžké, troufnu si říct, že těžší než extraligové z Petrovic (pozn. editora :) to si nemyslím, jen že vpředu nebylo vůbec ale vůbec nic vidět, tak to šlo hůř :)).

Šlo se následovně: nejdříve muži, zkrácení trati a ženy, mužské finále na 2B.


Klukům se povedl standardní útok za 21,82, který je jako šesté na startu zařadil na průběžné první místo. Tento čas (ač není nějak zázračně nízký) se do konce soutěže nepodařilo nikomu překonat… a tak… bečka Ježka 11° putuje do Svatoslavi :).

Nám základna oproti nevydařenému odpoledni sedla všem, trošku pomalejší voda, ale výsledný čas 20,51 stačil na první místo :).

Mirkova (Cirdy) slova, že bečka bez prasete, to prostě nejde, si vzali kluci asi k srdci. Čas na 2B dali doposud „nejlépe“ za 18,00, proto překonání času Jakubova 16,51 nedávali velkou naději. Základna luxusní, teď jen co proudaři vepředu… chvíle ticha, než vyhlásí výsledný čas…………… a 16,37!!!!!!!!!!!  Tudíž čuník jede k nám :) :) :).
Po nástupu a společné fotce honem domů, kde se to v naší hospůdce muselo pořádně zapít (někteří to vydrželi až do čtvrt na 6 :-D).
-pc-

fotky:

 

 


Žádné komentáře
 
poslední aktualizace: 11.8.2011; stránky optimalizovány pro Mozilla Firefox