SDH Svatoslav

"Požární sport je netypická činnost, po které se nechodí do důchodu z toho důvodu, že má člověk dojebané klouby, ale játra."

2009

Litovany - okresní liga 2.8.

Po sobotním tréninku, kdy nám vylítlo béčko z mašiny a ulomil se zub na půlspojce z mašiny, měli kluci hodně práce dát večer všechno dokupy :).
Litovany jsou od nás necelých 50 km, vercajk byl v cajku a tak nebránilo než jet otestovat litovanský kopec.


Kluci vyrazili jen v šesti, Milan bude muset minimálně měsíc léčit koleno (PP) :(.  Kluci startovali z 6. místa a jako většina družstev zvolili taktiku „zadek napohodu“ . Na pravém proudu jim vypomohl Ondra ze Sokolí, za což mu určitě patří velký dík :). Kluci dokončili s časem 21,65 a celkově se umístili na 6. místě - tudíž…… historicky první postup do FINÁLE!!! :)

My se po zkrácení trati chystaly jako třetí. Už předem jsme řešily strategii, protože převýšení 3,4 m je trochu extrém, když většina tratí je na rovince :). Základna sedla parádně, jen udejchat ten kopec. Lenča rozvážně s vodou, výstřiky 17,69. Marťa trochu umejvala terč :) a náš výsledný čas 20,44 (18,61 LP) a třetí místo.

Nejvíce se zadařilo holkám z Trnavy s časem 19,21, tudíž holky berou 10 bodů a nás přesouvají na 4. místo.

Do finále na 2B se probojovala družstva Výčap, Litovan, Budíkovic, Trnavy, Kamenné a Svatoslavi. Čuník putoval ke klukům do Trnavy, naši kluci se umístili na 4. místě :).

Na tréninku musíme doladit sestřiky a snad to nějak půjde. Příští týden bude náročnější - Hrotovice, Petrovice a ještě malý výlet na Znojemsko do Křepic :).

Pořadí:

Výčapy Q     55 bodů
Trnava        40 bodů
Výčapy        40 bodů
Svatoslav    38 bodů


-pc-
 

fotky:

 

výsledky


Žádné komentáře
 
poslední aktualizace: 11.8.2011; stránky optimalizovány pro Mozilla Firefox