SDH Svatoslav

"Požární sport je netypická činnost, po které se nechodí do důchodu z toho důvodu, že má člověk dojebané klouby, ale játra."

2009

Kamenná - soutěž žen 26.9.

Letos poprvé se v Kamenné konala soutěž Poslední výstřik, která byla určena pouze ženským družstvům. Víkend jsme měly volný, nějak jsme se dohromady taky složily a mohly jsme vyrazit :).
Na proudech dnes Marťa s Ený a na savicích místo Káti já, abych si ověřila, jestli si to po víc jak roce pamatuju :).

Do Kamenné dorazilo 7 družstev žen, což je na první ročník pěkné :). Dojely jsme celkem brzo, takže jsme si ještě daly na oběd výborné palačinky! Před 13. hodinou nástup a poté ukázka historické techniky :) (Lenka prohlásila: "Tak já jdu tu našu mašinu teda nastartovat.." :-P). A soutěž mohla začít.

Nejdříve se na start postavilo domácí A-družstvo. Holkám se povedl pěkný čas 20,63.

Druhé již skoro tradičně my :). Všechny jsme se bály, která hadice nám praskne tentokrát, protože to jedna odnesla na minulé soutěži a další vzápětí na tréninku. To se sice nestalo, ale útok s nepovedl dle našich představ... Lence to u základny nějak podklouzlo, rozhodila si spoj, takže musela Ený vytrhnout klubo z ruky a zdržení.. Ený se nám trochu zranila, ale to se hned ošetřilo :). Výsledný čas 21,08... Tak to dnes na finále nebude, říkaly jsme si..

Pořadí už si úplně nepamatuju, tak to vezmu, jak si vzpomenu :).

Benetice - holky letos ukončují druhou sezónu a poté co se jim na domácí trati povedla 19-ka, šly ještě do sebe :). Dnes za 19,99 a určitě velká spokojenost, nakonec z toho bylo 3. místo.

Holky z Kojatína dokončily s časem 26,62.

Kamenná B bohužel technické problémy, zřejmě došel benzin.. Takže N.

Radonínu se zadařilo s časem 19,00, první terč už 17,30. Dnes 2. místo.

A zbývá místo první, které si z Kamenné odnáší Trnava za krásný čas 17,14!

Trnava, jako vítěz základního kola, dolosovávala ještě jeden tým do finále k prvním třem a světe div se :), dostaly jsme ještě šanci my :).

A hned na start :)! Útok teď už konečně sedl a s časem 18,12 jsme byly spokojené. Ale věděly jsme, že to asi na prasátko stačit nebude... Po nás přišly holky z Benetic s časem 18,75 - jejich nový osobáček :).

Další Radonín. Holkám jsme dneska půjčily na rozdělovač Mirku, takže ta si šla zaběhnou už svůj 4.útok :). Fakt už nemohla :), ale zvládly to výborně za 17,11!

Teď už se čekalo jen na Trnavu.. Parádní útok, ale o kousek to nestačilo - 17,37...

Takže prasátko putuje do Radonína! A my už se těšíme na další ročník, protože se nám na soutěži moc líbilo :).
-zorka-

fotky:

 

výsledky

 


Žádné komentáře
 
poslední aktualizace: 11.8.2011; stránky optimalizovány pro Mozilla Firefox