SDH Svatoslav

"Požární sport je netypická činnost, po které se nechodí do důchodu z toho důvodu, že má člověk dojebané klouby, ale játra."

2009

Jakubov - noční závody 11.9.

Letos se nám nějak ty noční soutěže zalíbily, a tak jsme tentokrát v pátek vyrazili i s klukama do Jakubova. Loni, kdy se sjelo celkem 7 ženských týmu, se nám podařilo zvítězit, ale letos nás v Jakubově čekala ještě silnější konkurence.
Soutěž začala ve 20°° nástupem, s malými technickými problémy :), ale to se brzy vyřešilo a na základně se mohly začít chystat holky z Výčap. Časem 18,39 nasadily vysokou laťku, kterou překonaly pouze jejich „kolegyně“ z Výčap Q s časem 17,58, pravý proud dokonce 16,34! Nám se útok docela zadařil a čas 18,50 (LP 17,74) stačil na 3. místo za výčapskými týmy :). V kategorii žen padla ještě jedna 18-ka a to v podání Radonína.

Po soutěži žen se rozeběhla mužská kategorie. 25 týmů, to už je slušné :). Soutěž ale rychle utíkala, až se dostali na řadu naši kluci :). Těm se povedl pěkný čas 19,69, který je zařadil na celkové 8. místo, za které byli určitě spokojení :). Zvítězit se povedlo s časem 17,46 Krasonicím, na druhém místě Sedlatice 18,28 a na třetím Radonín 18,47. Celkem padlo taky 7 eNek, jedno ve znamení nesportovního chování pro Trnavu ;). Rozhodčí byli přísní :), ale na všechny stejně :).

Co dodat :)? Snad jen, že naši kluci se začínají pomalu rozjíždět (jen aby to dlouho vydrželo) a že soutěž byla ještě lepší než loni (jen tak dál).

Mírně znaveni, ale s dobrou náladou, jsme dorazili domů kolem půl 2. a už aby byla neděle, kdy nás čeká závěrečné kolo TL v Lipníku :).

-zorka-

fotky:

 

výsledky

 


Žádné komentáře
 
poslední aktualizace: 11.8.2011; stránky optimalizovány pro Mozilla Firefox