SDH Svatoslav

"Požární sport je netypická činnost, po které se nechodí do důchodu z toho důvodu, že má člověk dojebané klouby, ale játra."

2009

Chlum - okresní liga 5.7.

Po propršeném týdnu, kdy se tréninkům opravdu moc nedalo (spíš ani nemohlo - ve čtvrtek se nám trochu rozlil potok) jsme vyrazily na čtvrtý závod třebíčské ligy, tentokrát na sousední Chlum. Trať až nad očekávání suchá a o počasí ani nemluvě. Tento týden první den, kdy vůbec nezapršelo :).
Na tento závod se sjelo 17 družstev mužů a 5 družstev žen.

Několik prvních družstev startovalo až na poněkolikáté, zřejmě kvůli navlhlým patronám, kdy pistole nechtěla a nechtěla střílet.

V mužské kategorii se do pětice nejlepších a do finále dostala družstva Čechtína, Jakubova, Litovan, Panské Lhoty a Radonína.

Ve finále vyhráli opět borci z Čechtína s časem 17,92.

Po zkrácení trati se z prvního místa chystaly domácí. Po problému na rozdělovači dokončily s časem 43,06. Po nich se na základnu přesunuly holky z Přibyslavic. Holky si daly svoji premiéru za 22,87. Zaslechla jsem, že holky plánují jezdit TL, takže je určitě nevidíme naposledy :).

Z třetího místa jsme se chystaly my. Útok slušně rozběhnutý (pochvala dnes patří především holkám dozadu za nejrychlejší koš v základním kole a náš výsledný čas 18,79 (LP 18,48).

Po nás se na startovní čáru postavily Výčapy, kterým se povedl čas o vteřinu lepší a to 17,96.

A dnes nejlepší nakonec a Trnava. Holky si tam šplíchly parádní 16ku!!!! Přesněji 16,80!!!!! Snad si holky svou letošní smůlu s Nkama vybraly a teď začnou tyto parádní časy. Ještě jednou - obrovská gratulace do Trnavy!!!!! :)

Po poradě velitelů se kvůli malému počtu družstev dohodlo finále, kterého se mohla zúčastnit všechna ženská družstva.

Finále vyhrály holky s Výčap s časem 17,63 (pozn. na pravém terči měly taky holky 16ku). Druhé jsme skončily překvapivě my s časem 21,61 (PP 18,69). Zorce to už na základně podjelo a nestihla dobře roztáhnout béčka. Nás vepředu to hooodně zkrátilo a tak tak že jsme dosedly. Chlum, Trnava a Přibyslavice získaly N. 

Ze závodů jsme odjížděly spokojené, konečně jsme stáhly na lize čas pod 19 sekund a vezly jsme si dalších 5 bodíků.

Za týden se uvidíme v Petrovicích a zatím můžeme doufat, že se počasí trochu umoudří :)!
-pc-

fotky:

 

výsledky

 

 

 

 

 

Žádné komentáře
 
poslední aktualizace: 11.8.2011; stránky optimalizovány pro Mozilla Firefox