SDH Svatoslav

"Požární sport je netypická činnost, po které se nechodí do důchodu z toho důvodu, že má člověk dojebané klouby, ale játra."

2009

Čechtín - okresní liga 18.7.

Další kolo Třebíčské ligy nás vyslalo jen 5 km od naší rodné vísky do Čechtína, takže jsme mohly vyrážet nezvykle pozdě a to ve třičtvrtě na 1. Už když jsme odjížděly od nás, začalo poprchávat a po cestě se to změnilo v déšť, který ustával na samotném konci soutěže. Ale to už nám bylo celkem jedno, protože i nepromokavé bundy takový nápor vody nezvládly a staly se z nich promokavé :). Naštěstí podle posledních informací toto deštivé odpoledne přežily všechny z družstva ve zdraví.
A jak to vypadalo na samotné soutěži:

Kvůli počasí se nekonal nástup. Začalo se rovnou mužskou kategorií, které se zúčastnilo 13 týmů. Dopadlo to takto: Litovany 17,93, Čechtín 18,58 a Trnava A 18,81. Kluci se toho chopili a zaběhli i finále společně s Starou Říší. Prasátko si odvezla Trnava.

 Pak už přišla na řadu kategorie žen. Zazávodit si přijelo 7 družstev. Holky z Čechtína předvedly čas 22,89 a pak jsme se mohly jít chystat my. Na pravém proudu místo Peti, která byla na svatbě, Martina. Jinak žádná změna. Základnu jsme měly nachystanou velice rychle, protože už před útokem nám všem byla docela kosa :). Start jsem daly napoprvé, základna taky cajk (jak by řekla Káťa :)), voda šla dopředu něco mezi na jistotu a na body :), ale bohužel Martina na pravém proudu neudržela mokrýma ruka proudnici a před terčem ji vyklouzla z ruky. A protože se nějak nevracela pro proudnici, ukončily jsme vzadu útok a skončilo to prvním a snad posledním letošním N. :(

Ženskou kategorii vyhrála Trnava s časem 18,31, holkám to moc přejem :).

Ještě nakonec velké dík patří Máji za půjčení auta jinak by jsem musely jít i s mašinou pěšky :).

Další kolo Třebíčské ligy je už tuto neděli na domácí půďě. Takže se na vás všechny moc těšíme.

-lenka-

fotky:

 

výsledky

 

 

 

 


Žádné komentáře
 
poslední aktualizace: 11.8.2011; stránky optimalizovány pro Mozilla Firefox