SDH Svatoslav

"Požární sport je netypická činnost, po které se nechodí do důchodu z toho důvodu, že má člověk dojebané klouby, ale játra."

2009

A je to tady! Pro letošek poslední závody… Velká škoda, ale už je asi na čase si trochu odpočinout a zase přes zimu nabrat síly na další rok :).
Již tradičně se do Kožichovic druhý říjnový víkend sjíždí družstva na jednu z posledních soutěží v sezóně. 
Letos poprvé se v Kamenné konala soutěž Poslední výstřik, která byla určena pouze ženským družstvům. Víkend jsme měly volný, nějak jsme se dohromady taky složily a mohly jsme vyrazit :).
V neděli 20. září jsme vyrazili do sousedních Benetic. Závody začínaly už dopoledne, a protože jsme den předem opékali prasátko, co kluci vyhráli v Myslibořicích, někomu to dělalo značné problémy :).
A je to tady! Poslední kolo Třebíčské ligy již tradičně zavítalo do Lipníku. Kluci odjíždí bojovat o své 7. místo s 42 body a my s pětibodovým náskokem o první místo! Ale protože pět bodů není zas tak moc a Výčapy Q umí :), budou to ještě nervy :-P.
Posledni komentare
20.09.2009 19:21:32: zdravím jen bych se chtěl zeptat jestli jste točili celou soutěž .Jestli tak bych vás chtěl poprosit...
Letos se nám nějak ty noční soutěže zalíbily, a tak jsme tentokrát v pátek vyrazili i s klukama do Jakubova. Loni, kdy se sjelo celkem 7 ženských týmu, se nám podařilo zvítězit, ale letos nás v Jakubově čekala ještě silnější konkurence.
Předposlední kolo třebíčské ligy nás tradičně zavedlo do Přibyslavic. Místní trať s rychlým náběhem a k tomu terče ze Sokolí slibovaly parádní časy.
Sjelo se 27 družstev mužů a 8 družstev žen.
Už desátým rokem se letos v Telči na náměstí mohl konat souboj družstev v požárním útoku. Loni jsme se byly s holkama jenom podívat, ale protože se nám tam moc líbilo, trochu jsme zapracovaly a pro letošek jsme si tady mohly zaběhnout i my :).
Posledni komentare
14.06.2013 21:12:27: ReerVormpeews xaikalitag isonentaigo http://usillumaror.com - iziananatt PreenCeni http://gussanngho...
Kouty, Sokolí - Ještě kousek :)!

Závody se teď do konce sezóny ještě poměrně nakupily a tak nás čekal další víkend o dvou závodech :) - Kouty a Sokolí. Obojí zařazené do okresní ligy, proto vyjeli zabojovat o bodíky i naši kluci.
Noční soutěž v Myslibořicích aneb Historicky první DOUBLE!!!

S úderem osmé hodiny jsme i s klukama vyrazili směr Myslibořice. Od nás zhruba 40-ti kilometrovou cestou nás provázel déšť, chvílemi jsem si říkala (myslím, že ne sama) co tu vlastně budeme dělat…
1  
2  
3  
 
poslední aktualizace: 11.8.2011; stránky optimalizovány pro Mozilla Firefox