SDH Svatoslav

"Požární sport je netypická činnost, po které se nechodí do důchodu z toho důvodu, že má člověk dojebané klouby, ale játra."

2008

Hrotovice - O pohár města 9.8.

Před několika měsíci se zrodil nápad, že bychom mohly vyrazit na víkendové soustředění do Hrotovic.

V Hrotovicích totiž máme příbuzné a známé ;). Nápad se nakonec realizoval a my jsme v pátek vyrazily na cestu. Zezačátku sice nevypadalo, že vůbec pojedeme, protože Marťa s Peťou měly v práci odpolední směnu, Zorka dostala den předem antibiotika a Lenka vyrazila na třídní sraz. Ale nějak jsme to daly do kupy :).

V pátek jsme šly trénovat náběhy s klukama z Hrotovic a večer se razilo na Reflexy :). V sobotu ráno, když už jsme byly skoro komplet, jsme si zaběhly útok s půjčenou mašinou z Hrotovic. Vypadalo to celkem nadějně, tak jsme byly zvědavé na odpoledne. Bohužel soutěž v Hrotovicích není řazená do okresní ligy, a proto dorazilo pouze 5 družstev mužů (z toho dvojí domácí) a v ženské kategorii jsme byly samy.

Muži měli v základním kole dva pokusy. V obou se dařilo domácímu týmu A, nejdříve s časem 19,12, podruhé si polepšili na 19,06. Potom se zkrátila trať a my se v klidu připravovaly na svůj útok (teď už konečně s novými helmami, které jsme si zasloužily za naši první 18-ku). První útok se ale nepovedl, chyba na sání, a my dokončily s časem 22,74. Poté se šlo ještě finále mužů, vyhrály opět Hrotovice A :). A zase my :) – tentokrát to bylo poměrně dobře rozběhnuté, pouze zásek na koši – výsledný čas 19,27. Na závěr se předvedl ještě „Dreamteam“ rozhodčích a starostů hasičů (Hrotovice + Svatoslav), povedlo se dokončit :), čas okolo 80ky.

Pak už následovalo jen vyhlášení a menší oslavy s klukama z Hrotovic. Ale ne všichni další den vypadali dobře ;). I přes to jsme se rozhodly přejet v neděli do Radonína :). Ale o tom už Peťa, tam jsem bohužel být nemohla :(.

Klukům z Hrotovic bych chtěla poděkovat za půjčení mašiny, možnost tréninku, „ubytování“ … a tak dále .. ;).

-zv-

fotky:

Hrotovice 9.8.2008
 
poslední aktualizace: 11.8.2011; stránky optimalizovány pro Mozilla Firefox